Курси котирувань

доллар на черном рынке продают по такому курсу
banker.ua

Бухгалтерский аутсорсинг

Аутсорсинг бухгалтерії є одним із способів бухгалтерського забезпечення діяльності підприємства. Передбачає винесення функцій, пов'язаних з організацією, веденням бухгалтерського обліку і складанням звітності на підприємстві за межі компанії, передачу їх для виконання аутсорсеру. На відміну від бухгалтерських послуг, що надаються зовнішніми виконавцями, бухгалтерський аутсорсинг є формою взаємодії, при якій зовнішня компанія включається в робочі бізнес-процеси компанії-замовника як цілісний функціональний підрозділ, залишаючись при цьому організаційно і юридично самостійним. Зарубіжні експерти в області аутсорсингу відзначають, що разом з передачею певних фінансових функцій, виконання яких аутсорсером відбувається часто в щоденному режимі, зазвичай передається також управління цими функціями і процесами.

На відміну від бухгалтерських послуг, які частіше мають епізодичний характер, аутсорсинг бухгалтерії - це стратегія на перспективу, яка тягне за собою серйозну перебудову бізнес-процесів всередині компанії.


Бухгалтерський аутсорсинг
на сьогоднішній день - найвигідніша пропозиція для компаній, які потребують професійного бухгалтерського обслуговування та організації оптимальних бізнес-процесів. Делегуючи частину завдань управління компанією спеціалізованій організації з власною інфраструктурою, Ви дозволяєте виконати незалежну оцінку підприємства, зробити виробничий процес краще, зручніше, простіше.


Такий варіант обслуговування компаній, як послуги аутсорсингу, стає все більш затребуваним серед динамічних сучасних підприємств, так як має ряд незаперечних переваг перед бухгалтерськими послугами постійного штатного підрозділу співробітників.

 

Використання послуг аутсорсингу бухгалтерського обліку дозволить Вам:

 

1. Економити час. Використання послуг зовнішньої бухгалтерської служби дозволяє Вам повністю присвятити себе вирішенню бізнес-завдань, не відволікаючись на непрофільні функції.

2. Економити гроші. Складне законодавство, постійно мінливі податкові ставки, введення нових форм обліку, заплутані системи оподаткування вимагають від фахівців високої кваліфікації, а головне - великого й різноманітного досвіду в галузі податкового та бухгалтерського обліку.

Тільки компанія, яка не один рік надає допомогу за напрямками бухгалтерського аутсорсингу, зможе надати повний спектр бухгалтерських послуг підприємствам в будь-якій області обліку. При цьому оплата за консультаційну та практичну допомогу ведеться, виходячи з конкретних результатів і якості бухгалтерського обслуговування організацій, що, зрозуміло, позитивно позначається на вартості бухгалтерських послуг в цілому.

3. Отримати високу якість бухгалтерського обліку, надання послуг з аудиту та ведення документообігу. Так як для фірми, що спеціалізується на аутсорсингу, надання аудиторських бухгалтерських послуг є основним видом діяльності, за роки роботи співробітники таких організацій накопичують серйозний досвід з ведення обліку, надання послуг за всіма напрямками, складання звітностей, кадрового та документального обслуговування. Компанії, що займаються аутсорсингом, мають в штаті тільки професіоналів своєї справи. За рахунок цього якість надання бухгалтерських послуг організаціям найчастіше істотно вище, ніж класичне бухгалтерське обслуговування.

 
OMP
пропонує весь спектр вказаних послуг.

 
Наші клієнти та партнери

© 2019 INFORMATION AND ANALYTICS RESOURCE