Курси котирувань

доллар на черном рынке продают по такому курсу
banker.ua

ПРО НАС

Ми представляємо міжнародну мережу Crowe Global, яка об'єднує більш ніж 250 незалежних бухгалтерських та консультаційних компаній, що оперують в 130 країнах і представлених 805-ю офісами.

 В Україні ми надаємо клієнтам повномасштабну підтримку в сфері податково-юридичних, бухгалтерських та аудиторських послуг через компанії Crowe LF Ukraine (податковий консалтинг), Crowe AB Ukraine (адвокатське об'єднання), Crowe Erfolg Ukraine (аудиторські послуги), Crowe A & A (бухгалтерський аутсорсинг).
 Наша команда - це національно визнані експерти, чия компетенція впливає на податкову та юридичну практику на державному рівні.

 Завдяки міжнародній присутності і дотримання міжнародних стандартів ми допомагаємо клієнтам вирішувати складні бізнес-завдання в будь-якій точці світу.  Компанії - члени мережі Crowe Global - завоювали лідируючі позиції як на локальних ринках, так і на глобальному рівні завдяки високоякісній роботі, поваги і довіри клієнтів.

 Постійна і активна співпраця з клієнтами, що представляють різноманітні галузі бізнесу, а також з Мінфіном і парламентом дозволяє нам акумулювати відповідний досвід і переносити його на нові проекти, творчо переробляючи і використовуючи кращі ідеї, прийоми та моделі юридичного інструментарію.

 Ми завжди індивідуально підходимо до проблем кожного клієнта.

 Незалежно від того хто виступає замовником - невелике приватне підприємство або міжнародний інвестиційний фонд, ми завжди намагаємося побудувати стабільні та довірчі відносини, уважно і своєчасно реагуючи на проблеми клієнта.  Саме тому все більше компаній довіряють нашим фахівцям, і в результаті наша фірма успішно розвивається в умовах економічної кризи і зростаючої конкуренції на ринку юридичних послуг.

 Працюючи над завданнями клієнта, ми прагнемо знайти оптимальне рішення, що поєднує питання юридичного захисту з розумінням економічних цілей, які переслідує клієнт.  Ми уважно вивчаємо специфіку бізнесу і прислухаємося до побажань клієнта, розуміючи, що розрив між юридичною та економічною складають не додасть його проектам бажаного розвитку.Наші клієнти та партнери

© 2019 INFORMATION AND ANALYTICS RESOURCE