Курси котирувань

доллар на черном рынке продают по такому курсу
banker.ua

Проекти

Оскарження податкового повідомлення-рішення

Суд апеляційної інстанції залишив у силі рішення суду першої інстанції, прийняте в інтересах логістичного центру, у справі про оскарження податкового повідомлення-рішення про нарахування штрафних санкцій за нібито несвоєчасне оприбуткування готівки, одержаної в банку для виплати заробітної плати.

Дата: 30.10.2015 Детальніше

ДФСУ задовольнила повторну скаргу

ДФСУ задовольнила повторну скаргу на податкові повідомлення-рішення, подану в інтересах української компанії, що є офіційним дистриб'ютором побутової техніки відомої німецької марки на ринку України.

Дата: 30.09.2015 Детальніше

Суд задовольнив позов

Суд першої інстанції задовольнив позов, поданий в інтересах однієї з лідируючих лізингових компаній на ринку України, про оскарження податкового повідомлення-рішення, яким було зменшено від'ємне значення ПДВ.

Дата: 20.09.2015 Детальніше

Оскарження рішень про застосування штрафних санкцій

Суд першої інстанції задовольнив позов, поданий в інтересах логістичного центру, про оскарження рішень про застосування штрафних санкцій та нарахування пені за несплату ЄСВ, які були виписані податковим органом у зв'язку зі сплатою підприємством ЄСВ до податкового органу за попереднім місцезнаходженням.

Дата: 20.08.2015 Детальніше

Дискреційний фонд на о. Кука

Юридична фірма OMP супроводила створення дискреційного фонду на о. Кука в рамках проекту з міжнародного структурування групи підприємств агрохолдингу за кордоном.

Дата: 14.07.2015 Детальніше

Прийому платежів від населення

Юридична фірма OMP проконсультувала міжнародну компанію з питань організації в Україні діяльністі по прийому платежів від населення для подальшого перерахування коштів фактичним одержувачам таких платежів.

Дата: 30.06.2015 Детальніше

Розкриття бенефіциарних власників

Юридична фірма OMP проконсультувала національного виробника розважальниих телепередач з питаннь корпоративної структури за кордоном в контексті останніх змін щодо розкриття бенефіциарних власників в Україні, Європейському Союзі та в межах ОЕСР.

Дата: 05.06.2015 Детальніше

Суд першої інстанції задовольнив позов

Суд першої інстанції задовольнив позов, поданий юристами OMP в інтересах однієї з лідируючих на ринку України компаній, яка спеціалізується на роздрібній торгівлі косметичними товарами і туалетним приладдям в мережі спеціалізованих магазинів

Дата: 14.04.2015 Детальніше

Нарахування та утримання податку на репатріацію

Юридична фірма OMP проконсультувала міжнародну транспортну компанію з питань нарахування та утримання податку на репатріацію при оплаті послуг з перевезення та експедирування, які виявлялися субпідрядниками за кордоном.

Дата: 15.03.2015 Детальніше

Підготовки проектів договорів

Юридична фірма OMP надала юридичні послуги з підготовки проектів договорів на надання послуг з гарантійного ремонту, купівлі-продажу причепів і напівпричепів для української компанії, яка є в Україні офіційним представником одного з провідних виробників причепів і напівпричепів в Європі.

Дата: 19.01.2015 Детальніше


Сторінки: 1-10, 11-20.
Цей розділ представлено російською
© 2019 INFORMATION AND ANALYTICS RESOURCE